Caritas Gospićko-senjske biskupije darivao poplavljene obitelji bijelom tehnikom

og caritas donira poplavljene obitelji(Ogulin, 27.11.2017.) - Ravnatelj Caritasa Gospićko-senjske biskupije vlč. Luka Blažević boravio je u ponedjeljak 27. Studenoga u Ogulinu te je uručio kućanske aparate najugroženijim obiteljima u nedavnoj poplavi u ovom gradu. U nazočnosti župnika župe sv. Križa iz Ogulina, vlč. Josipa Štefančića, gradonačelnika Ogulina Dalibora Domitrovića i predsjednika gradskog vijeća Željka Stipetića predstavnici 10 obitelji najugroženijih u poplavama potpisali su izjave o preuzimanju perilica, hladnjaka, zamrzivača i štednjaka od strane tvrtke Elektrotrade iz Ogulina koja se i sama niskim cijenama uključila u pomaganje unesrećenima.

Kako je istaknuo ravnatelj Blažević cilj je da novac od kupnje ostane u gradu Ogulinu te im je zadovoljstvo da nakon sanacije poplavljenih stambenih prostora mogu pomoći nekim obiteljima nabavkom kućanskih aparata. Župnik Štefančić je istaknuo da će se o količini donacija rješavati i pomoć ostalim obiteljima koje su doživjele štete u nedavnoj poplavi.

og caritas donira poplavljene obitelji 2

Tags: Caritas, Ogulin, poplava, Luka Blažević