Otočki dekanat

Nedelja, 10. 4. 2005.

Susret pastoralnih vijeća iz župa Otočkog dekanata.Susret je započeo molitvom i pozdravom domaćina i organizatora. Potom je msgr. dr. Mile Bogović, biskup gospićko-senjski iznio pastoralni plan biskupije s naglaskom na središnju proslavu polaganja kamena temeljca 9. rujna ove godine na Udbini. Nadahnuto izlaganje je imao msgr. mr. Tomisalv Šporčić, generalni vikar biskupije i to na temu Vijećnik i njegova župna zajednica. Uslijedio je rad po skupinama, te razmjena zaključaka u zajedničkoj raspravi. U 18.00 sati vijećnici su se pridružili ostalim vjernicima na večernjoj svetoj misu koju je predvodio msgr. M. Bogović. Skladnim pjevanjem uskrsnih pjesama istako se župni zbor predvođen s. Velimirom Marinović.