Biskup Križić krstio šesto dijete u obitelji Tomljenović

ladj 6krstenje1(Lađevac, 26.6.2016.) - U nedjelju 26. lipnja gospićko - senjski biskup mons. Zdenko Križić krstio je Mihaela, šesto dijete u obitelji Tomljenović Josipa i Tatjane. Biskup je u propovijedi rekao da su djeca veliki blagoslov i da se nitko s više djece ne treba toga stiditi nego naprotiv, ponositi se time jer je to najveće bogatstvo za obitelj, jedan narod i za Crkvu. Nakon mise slavlje je nastavljeno za obiteljskim stolom u Furjanu. U koncelebraciji je bio mladomisnik Mišel Grgurić i mjesni župnik don Antonio.

Obitelj Josipa i Tatjane Tomljenović živi u Donjem Furjanu. Najstarija kćerka Kristina rođena je 1996. godine, Simjon 1997.,Andrej 2000., Marija 2006. Patriciju je krstio biskup Mile Bogović 03.02.2013. Ovaj događaj ohrabrenje je za cijelu župu Lađevac a posebno za Furjan koji ima oko 80 obitelji.

Tags: krštenje