Ordinarijat Gospićko-senjske biskupije

Nova imenovanja u Ordinarijatu

Grb GSBDekretima gospićko-senjskog biskupa mons. Zdenka Križića izvršena su sljedeća razrješenja i imenovanja u Gospićko-senjskoj biskupiji:
- mons. mr. Tomislav Šporčić razriješen je službe generalnog vikara Gospićko-senjske biskupije (117/2017).
- mons. Marinko Miličević razriješen je službe biskupskog kancelara i imenovan je generalnim vikarom Gospićko-senjske biskupije. Također imenovan je duhovnim pomoćnikom u katedralnoj župi Navještenja BDM u Gospiću, te privremenim upraviteljem župe sv. Antuna Padovanskog u Ličkom Novom (115/2017).
- preč. Mišel Grgurić razriješen je službe župnog vikara u katedralnoj župi Navještenja BDM u Gospiću i imenovan je biskupskim kancelarom Gospićko-senjske biskupije, te će i dalje vršiti službu biskupovog tajnika (114/2017).