Arhiva starijih sadržaja

Najava: 80 godina fratara u Ogulinu

Ogulin, 19. stu. 17.
U nedjelju 26. studenog u Ogulinu se u samostanu sv. Franje Asiškog svečano slavi blagdan Krista Kralja kome je posvećena samostanska kapela . Misu u 17 sati predslavi provincijal franjevaca trećoredaca glagoljaša fra Ivo Martinović u suslavlju župnika župe bl. A. Stepinca fra Petra Grubišića kao i ostalih svećenika Ogulinskog dekanata te subraće franjevaca.

Najava: "Karolu s ljubavlju" - u gospićkom kinu Korzo

karolu s ljubavljuNajava uz informacije u vezi filma 'Karolu s ljubavlju' i knjige 'Rođen sam u Wadowicama' koji će biti predstavljeni u kinu Korzo u Gospiću u ponedjeljak, 16.listopada u 19,30.

Dokumentarni film 'Karolu s ljubavlju' traje 30 minuta, sniman je u Poljskoj, na mjestima važnim za život Karola Wojtyle, pape Ivana Pavla II.. Na međunarodnom festivalu kršćanskog filma 'Magnificat 2015' održanom u Bjelorusiji autor Domagoj Pejić dobio je priznanje organizatora jer je film - kako piše na priznanju - 'rađen s osobitom ljubavlju prema svetom Ivanu Pavlu II'.

Continue Reading