Arhiva starijih sadržaja

Najava: Apostolski nuncij mons. D Errico na Cvjetnicu pohodit će Ogulin, Slunj i Cvitović

Apostolski nuncij u Republici Hrvatskoj mons. Alessandro D Errico pohoditi će na Cvjetnicu Ogulin, Slunj i Cvitović. U 11 sati će predslaviti blagoslov maslinovih grančica, ophod i misu na nedjelju Cvjetnicu u župnoj crkvi sv. Križa u suslavlju župnika i dekana ogulinskog preč. Roberta Zubovića. U 12.45 sati nuncij će imati u župnom uredu susret s čelnicima grada Ogulina i Karlovačkim županom gdje će se pridružiti i biskup gospićko-senjski Mile Bogović na objedu u 13 sati. Zatim biskup Bogović i nuncij D Errico odlaze u Slunj gdje slijedi susret sa župnikom Slunja mons. Milom Pecićem i gradonačelnikom Jurom Katićem u 15 sati. U 15.30 slijedi u župi Cvitović susret nuncija D Errica sa župnikom Cvitovića i dekanom slunjskim preč. Antonijom Čuturom i članovima Župnog pastoralnog vijeća.

U 16.30 sati slijedi odlazak biskupa i nuncija.