Arhiva starijih sadržaja

Najava: Međudekanatski sastanak svećenika Ogulinskog , Slunjskog i Udbinskog dekanata s biskupom Križićem

Generalski Stol, 30. svi. 16.

U ponedjeljak 6. lipnja u župi Generalski Stol održava se međudekanatski sastanak svećenika Ogulinskog, Slunjskog i Udbinskog dekanata s biskupom Zdenkom Križićem. Susret počinje molitvom klanjanja u župnoj crkvi a nastavlja se uvodnom riječi ogulinskog dekana Roberta Zubovića. Slijedi predstavljanje apostolske pobudnice Amoris Laetitia ili Radost ljubavi pape Franje nastale 19. ožujka i objavljene 8. travnja koju će predstaviti dr. Željko Blagus. Slijedi rasprava o predavanju te promišljanja o nekim pastoralnim pitanjima. Zatim slijedi obraćanje novoga biskupa mons. Zdenka Križića te pojedinačno predstavljanje svećenika iz sva tri dekanata novome biskupu.