Nova grobljanska kapelica

Srijeda, 2. 11. 2005.

Zupanijski i gradski celnici na proslavi svih svetih u grobljanskoj kapelici u Gospicu 1. 11. 2005.Naglasio je između ostaloga mons. Bogović u misi na svetkovinu Svih svetih. Preuzvišeni otac biskup gospićko-senjski dr. Mile Bogović predvodio je svečanu koncelebriranu sv. misu u novoj kapelici na groblju Marije Magdalene u Gospiću. Ova misa je ujedno i otvorenje kapelice i mrtvačnice koje su izgrađene sredstvima grada. Uz mnoštvo Gospićana koji su došli sa svih strana pohoditi grobove svojih najmilijih, misi su nazočili među inim i visoki dužnosnici: župan, gradonačelnik i ostali. Postrojena je i gospićka garda Vukovi. Iza mise predstavnici grada i županije, te vojske i udruga položili su vijence i upalili svijeće pored velikoga križa na groblju uz zvuke limene glazbe.